Андрій Герт та Сергій Кисленко — у збірній 14-го туру Другої ліги

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки чергового туру у Другій лізі.

До символічної збірної туру увійшли захисник "Ниви" Андрій Герт та нападник Сергій Кисленко. Нагадаємо, що наша команда у 14 турі вдома здобула вольову перемогу над "Буковиною" 2:1.

Лівий захисник – Андрій Герт (Нива Тернопіль)

За перший тайм Герту ставимо трійку з мінусом – надто легко буковинці розкривали його зону, звідки йшло чимало гострих атак, у тому числі – результативна. Але ще до перерви рахунок було зрівняно, і це саме Андрій реалізував пенальті. А після перерви стрімкий фулбек активно підключався до атак – це на ньому заробили вилучення гості, його ж подачу використав для переможного голу Кисленко.

Нападник – Сергій Кисленко (Нива Тернопіль)

Новачок тернополян славиться умінням забивати вирішальні м’ячі, але в матчі з Буковиною він перевершив себе. У першому таймі, коли його команда програвала, Кисленко заробив пенальті (а до того й фантомне, відмінене, вилучення для суперників), неодноразово опинявся на ударних позиціях і в другому таймі таки знайшов нагоду забити переможний м’яч – замкнув навіс Герта ударом головою.