Чотири гравці "Ниви" — у збірній півріччя Другої ліги

Механів, Хруставка, Хохлов та Герт увійшли до списку 33-х найкращих гравців першого півріччя Другої ліги сезону 2019/20 за версією авторитетного українського спортивного порталу Sport Arena.

Максим Механів ("Нива" Тернопіль)
23 роки – 20 матчів (1799 хвилин) – 12 пропущених м’ячів, 12 "сухих" матчів, 1 відбитий пенальті

Феномен тернопільської "Ниви", яка стала "зимовим чемпіоном" Групи "А" при таких багатих і могутніх конкурентах, багато в чому базується на надійності захисної ланки. Зокрема, воротаря – Механів за останній рік додав у всіх компонентах, включно з грою ногами та виходами. Більше того, він зараз лідер дивізіону за кількістю успішних виходів (62 з пристойним відривом). Макс виділяється хорошою реакцією та неймовірним куражем у матчах, де команді потрібна підтримка.

Олег Хруставка ("Нива" Тернопіль)
21 рік – 19 матчів (1340 хвилини) – 1 гол

У складі тернополян цього сезону відразу кілька яскравих відкриттів – і особливо серед молодих гравців. Одне з таких відкриттів – Хруставка. Олег провів досить стабільне півріччя, виконавши, зокрема, 189 єдиноборств у обороні (показник №1 у всій Другій лізі), а завершив його розкішним переможним голом у матчі з "Оболонню-Бровар-2".

Вадим Хохлов ("Нива" Тернопіль)
30 років – 17 матчів (1526 хвилин) – 1 гол

Це найдосвідченіший гравець «зимових чемпіонів» західної групи, і свій статус Хохлов відпрацьовує сповна. Він займається, в основному, чорновою роботою, а не грою на публіку, при цьому виконує її добре – 131 перехоплення (№1 серед захисників Групи "А"), вдало діє в верховій боротьбі (біля 62% успішності), часто підключається на стандарти (зокрема, в його активі дуже важливий, переломний гол в виїзному матчі з оболонцями). Окрім суто цифрових показників, варто відзначити й лідерські якості Вадима, адже саме навколо нього будується зараз оборона "Ниви".

Андрій Герт ("Нива" Тернопіль)
25 років – 19 матчів (1709 хвилин) – 2 голи, 2 асисти

Він пройшов школу луганської "Зорі", виступав у Першій лізі, але довгий час не міг реалізувати свій потенціал. Зате в своїй нинішній команді Герт є одним із лідерів як у грі в захисті, так і в грі на атаку. Особлива риса Андрія – уміння завершити фланговий рейд акцентованим ударом або навісом. Невипадково всі чотири його результативні активності сталися в переможних матчах, а в грі з "Буковиною" Герт причетний до обох голів у ворота чернівчан як автор і асистент.

Прес-служба футбольного клубу "Нива" за матеріалами Sportarena.com