Єрмолов та Вовченко — у збірній туру

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки стартового туру у Першій лізі.

До символічної збірної туру увійшли голкіпер "Ниви" Даніїл Єрмолов та захисник Семен Вовченко. Даніїла Єрмолова також визнали найкращим голкіпером туру. Нагадаємо, що наша команда у 1-му турі на виїзді зіграла внічию 1:1 з харківським "Металістом 1925".

Воротар – Даніїл Єрмолов (Нива Тернопіль)

Перед початком нового чемпіонату Нива втратила основного воротаря – через пошкодження Механів не зміг вийти в Харкові на матч першого туру. А тут ще й Металіст 1925 грав у атаці досить ефективно – п’ять із семи ударів влучили у площину воріт, господарі досить багато атакували й дуже хотіли почати новий чемпіонат із перемоги. Єрмолов пропустив тільки один із цих ударів (та й то Лукаса вивели на чудову позицію, з якої можна було вирішувати), зате потягнув чотири дуже складних м’ячі, в тому числі – із хороших позицій від Лукаса та Дерека. Виїзна нічия з харків’янами – чудовий результат для новачків Першої ліги.

Лівий захисник – Семен Вовченко (Нива Тернопіль)

Перед новачком Ниви та дорослого професіонального футболу стояло важке випробування: зв’язка Савін-Жичиков на правому фланзі харків’ян, номінально чи не найсильніша в Першій лізі. Тим не менш, правий край Металіста 1925 виступив менш ефективно, ніж лівий, а сам Вовченко досить чіпко та надійно грав проти технічних, вибухових суперників. Лише в кінцівці стався епізод, коли Семен по-справжньому не встигав за "свіжим" Холодом, але момент закінчився попередженням, а не більшими неприємностями.

За матеріалами sportarena.com