"Нива" поступається "Олександрії" у результативній грі

У 28-му турі FAVBET Ліги1 ФК "Нива" зазнав домашньої поразки від ПФК "Олександрії". Глядачі на міському стадіоні Тернополя побачили 6 голів.

Фактично до середини першого тайму команди грали без воріт. "Нива" діяла від оборони, а "Олександрії" ніяк не вдавалося грамотно побудувати атаку. Всі спроби гостей прорватися до штрафного майданчика зупинялися обороною нашої команди. Але першого удару по воротах все таки завдали футболісти "Ниви". Андрій Гринченко отримав м'яч на лівому фланзі та спробував пробити з гострого кута. Успіхом цей удар півзахисника нашої команди не увінчався.

Натомість перший прицільний удар по воротах у виконанні гостей завершився взяттям воріт Андрія Новака. Олександр Іващенко прийняв м'яч поблизу лінії штрафного майданчика і поцілив у дальній від воротаря кут, відкривши рахунок та пожвавивши гру. За кілька миттєвостей форвард "Олександрії" спробував повторити свій гол, але цього разу Андрій Новак у карколомному стрибку нейтралізував загрозу.

Забитий гол надав наснаги футболістам з Кіровоградщини і ті активно пішли вперед. На 41-ій хвилині гості вдруге змусили "Ниву" розпочинати з центра поля. Простріл футболіста "Олександрії" завершився доволі курйозним голом. Юрій Коломоєць впритул розстріляв Новака, але наш голкіпер відбив м'яч. Проте круглий знову влучив у Коломойця і закотився у ворота.

Та все ж останнє слово у першому таймі було за господарями. На доданій хвилині Андрій Гринченко виконав навісну передачу зі штрафного, а кращий бомбардир "Ниви" у 2014 році Олександр Семенюк головою замкнув подачу партнера, скоротивши рахунок у грі.

Проте на старті другого тайму "Олександрія" знову оформила перевагу у два голи. Метушня у штрафному майданчику "Ниви" завершилася ударом Олександра Іващенка у падінні і, як наслідок, третім взяттям воріт нашої команди.

Незабаром "Нива" відповіла двома поспіль небезпечними моментами. Спочатку Тарас Яворський пробивав з лінії штрафного майданчика — мимо. А згодом Андрій Гринченко виконуючи штрафний, ледь не забив прямим ударом. В цьому епізоді голкіпер олександрійців дивом зреагував на удар нашого футболіста і перевів м'яч на кутовий. Гості, в свою чергу, відповіли одразу потрійним гольовим моментом. Спочатку нападник "Олександрії" впритул розстрілював Новака, але наш воротар потягнув удар суперника. На добивання гравець гостей влучив у поперечину, а третій поспіль удар по воротах "Ниви" прийшовся вище воріт.

За десять хвилин до завершення матчу м'яч вчетверте побував у воротах Андрія Новака. Щоправда, перед цим боковий арбітр підняв прапорець, зафіксувавши офсайд. А за чотири хвилини до завершення основного часу арбітр гол таки зафіксував. Ігор Малиш реалізував пенальті, призначений арбітром за фол проти нашого гравця у штрафному майданчику. З надією видряпати бодай очко, Богдан Самардак кинув у бій атакувального півзахисника Сергія Загинайлова, змінивши оборонця Яневича.

Проте ближчими до взяття воріт були саме гості. Двічі футболісти з Олександрії марнували реальні нагоди для взяття воріт. Спершу Андрій Новак вийшов переможцем у епізоді, коли гравець гостей виходив сам-на-сам. А у наступній атаці "Ниві" прийшла на допомогу стійка. Але і каркас воріт не допоміг нашим футболістам на 90+3 хвилині. Сергій Старенький встановив остаточний рахунок у грі 2:4.

FAVBET Ліга1 28-ий тур. 18 травня, Тернопіль

"Нива" – "Олександрія" 2:4

Голи: Семенюк (45+1), Малиш 86 (пен.) - Іващенко (29, 52), Коломоєць (41), Старенький (90+3)

"Нива": Новаак, Рустамов, Донець, Петрівський, Яневич, Грінченко, Малиш, Басараб (Панас 62), Семенюк, Мельник (Сворак 81), Яворський (Бадло 71)

"Олександрія": Зарубін, Сухоцький, Іващенко (Чорній 65), Запорожан (Зейналов 77), Голенков (Полярус 46), Шендрік, Старенький, Коломоєць, Микицей, Озарків, Басов (Імереков 46)

Попередження: Голенков (17), Мельник (43), Шендрік (80), Малиш (90+2), Озарків (90+3)