Президент ФК "Нива" та представники фан-сектору зустрілися із заступником голови ОДА

Сьогодні, 16 липня, керівництво ФК "Нива" та активна частина вболівальників клубу завітали на заплановану зустріч з головою Тернопільської ОДА Олегом Сиротюком.

На жаль, через ряд причин очільник області не зміг прийняти делегацію від футбольного клубу, адже затримався у Києві. Тому наявні проблеми "Ниви" та шляхи виходу з кризи обговорили разом із заступником Олега Сиротюка — Наталією Михно, яка пообіцяла передати розмову особисто голові ОДА.

— Зі свого боку ми запропонували декілька варіантів можливого фінансування "Ниви", — розповів президент клубу Автанділ Мдінарадзе. — Ситуація з фінансами зараз критична і, можливо, "Ниві" залишилося існувати лічені дні, а то й години. Проте ми надіємося, що за короткі терміни спільно з обласною владою питання по фінансуванню клубу вирішиться і "Нива" й надалі тішитиме грою своїх прихильників.

Наталія Михно зі своєї сторони запевнила, що обласна влада намагатиметься допомогти "Ниві" всіма наявними способами.

— Футбол — це гра мільйонів і ми бачимо, що Тернополю потрібен клуб "Нива", — розповіла заступниця голови ОДА. — Я обов’язково матиму розмову з Олегом Сиротюком і ми спільними зусиллями намагатимемося допомогти футбольному клубу. Завтра (17 липня) голова ОДА повернеться у Тернопіль і у нас відбудеться ще одна зустріч з представниками ФК "Нива".