![](http://www.fcnyva.com/uploads/news/2022-07-20/IOd8FMrACjOoxO9yp2KEUBHcVGAeENkA0uzrPnNl.jpg)
"Нива" підтвердила участь у новому сезоні Першої ліги
Футбольний клуб "Нива" Тернопіль братиме участь у чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги сезону 2022/23.
Відповідний лист-підтвердження клуб направив на адресу Професіональної футбольної ліги. Тренувальні збори команда розпочне наступного тижня у Тернополі.
У новому сезоні Першої ліги попередньо зіграють 16 команд, які зіграють у два етапи. На першому усі команди поділять на дві підгрупи. Матчі відбудуться у два кола. На другому етапі команди знову поділять на четвірки, відповідно до зайнятих місць, і вони, відповідно, визначатимуть володарів путівок до УПЛ та команд, які залишать Першу лігу.
Орієнтовна дата старту нового сезону — 27 серпня.
Пресслужба футбольного клубу "Нива"