![](http://www.fcnyva.com/uploads/news/2022-07-26/kXDHtPubGFnIBfdS0acgw1h9IgssPJ0tBYWBQoaX.jpg)
"Нива" проведе спаринг з чемпіоном Тернопільщини
Першим спаринг-партнером футбольного клубу "Нива" Тернопіль на навчально-тренувальних зборах буде "Агрон" із Великогаївської ОТГ.
Матч проти чинного чемпіона Тернопільської області з футболу відбудеться у неділю, 31 липня, о 18:00 на стадіоні у Великих Гаях. Матч носитиме статус благодійного, тож глядачі, які відвідають матч, матимуть змогу допомогти ЗСУ.
Пресслужба футбольного клубу "Нива"