Олег Хруставка: "Нам до снаги поборотись за верхню четвірку"

Захисник "Ниви" про тренувальні збори, позицію на футбольному полі та перспективу повернення уболівальників на трибуни.

— Олеже, ділись враженнями від перебігу другого збору. Чи важко даються навантаження?

— Другий збір проводимо у хорошому настрої. Систематичні навантаження вже стали звичною справою для мене.

— Тренери використовують тебе зазвичай на позиції правого захисника, але на зборах тобі доводиться грати і у центрі захисту. Яку позицію для себе вважаєш рідною?

— Для себе вважаю рідною позицію правого захисника, оскільки на ній я провів майже всю свою кар'єру. Але я готовий пробувати та розвиватись на інших позиціях.

— У грі з "Карпатами" після виходу на заміну тобі довірили капітанську пов'язку. Це додає мотивації чи лише збільшує відповідальність перед партнерами на полі?

— Звичайно, капітанська пов‘язка додає, як мотивації, так і відповідальності за партнерів на полі.

— Однією з твоїх переваг на полі є непоступливість у силовій боротьбі. Чи є такий футболіст проти якого тобі було найважче грати протягом професійної кар'єри?

— Насправді, було багато хороших гравців, яким було важко протистояти. Окремо можу виділити Владислава Дмитренка із "Металіста 1925".

— Останнім часом дуже багато суперечок виникає через недопуск уболівальників у період військового стану. Як ти вважаєш, потрібно бодай якусь частину глядачів допускати на трибуни?

Нажаль, війна досі триває. Безперечно, ми хотіли б грати із вболівальниками на трибунах, проте на даний час їхня безпека передусім. Всі ми чекаємо перемоги, а згодом і наших фанатів на стадіоні.

— На що варто розраховувати нашій команді у весняній частині сезону? Чи реально поборотись за четвірку?

На мою думку, нам до снаги поборотись за верхню четвірку, проте, для цього нам потрібно буде прикласти максимум зусиль.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"