"Нива" – "Агрон". Анонс контрольного матчу

Четвертим опонентом "Ниви" під час підготовчого періоду стане чинний чемпіон Тернопільщини — "Агрон" із Великогаївської громади.

Цим матчем тернополяни підведуть підсумок під другим етапом підготовки до весняної частини сезону Vbet UA Першої, який відбувався у Винниках.

Напередодні спарингу у підопічних Сергія Задорожного відбулося ранкове теоретичне заняття та вечірнє — передігрове на футбольному полі. Зазначимо, що після останнього матчу із вінницькою "Нивою" у складі тернополян є одна втрата — через ушкодження не зможе допомогти команді один із потенційних новачків Максим Тяпкін.

Щодо суперника, то "Агрон" наразі готується до поновлення чемпіонату України серед аматорів. Команда бере участь у традиційному Меморіалі Ернеста Юста на Львівщині, а також проводить контрольні матчі із професіональними командами. Зокрема "агронівці" провели зустрічі із "Прикарпаттям" (поразка 6:1) та "Звягелем" (поразка 3:0).

Востаннє "Нива" та "Агрон" зустрічалися влітку минулого року у Великих Гаях. Тоді перемогу святкували жовто-зелені з рахунком 1:0.

Матч відбудеться 11 березня о 13:30 на верхньому полі Академії "Рух". Запланована пряма трансляція на нашому ютуб-каналі.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"