Василь Танчак: "Ще зі шкільного віку ходив на матчі "Ниви"

Новачок жовто-зелених розповів про перші кроки у новій команді, період у столичному "Динамо" та "рідну" позицію на футбольному полі.

— Василю, вітаємо у команді. Розповідай, як тебе прийняли хлопці, яка атмосфера у команді?

— Дякую за привітання, хлопці прийняли чудово. З багатьма був знайомий ще до переходу у команду. Атмосфера в команді прекрасна, всі підтримують та допомагають.  

— З командою ти від початку зборів. Як підготувались до сезону?

— Збори провели досить таки ефективно. Вважаю, всі підходять до сезону в повній готовності.

— Для тебе чемпіонат Першої ліги це щось нове. Які очікування від майбутніх матчів?

— Так, для мене це важливий та новий етап у житті, адже це вже дорослий футбол. Хочеться перемагати і робити щасливими наших вболівальників.

— Розкажи свою історію знайомства з футболом. Як розпочинав?

— Розпочинав у Збаразькій ДЮСШ з тренером Кузьмою Михайлом Михайловичем. Прийшов у футбол я досить таки рано. Починав тренуватись з хлопцями старшими на 1-2 роки, тому що в той час команди мого віку не було.

— Родом ти зі Збаражчини. Мабуть, за виступами "Ниви" слідкував регулярно?

— Ще зі шкільного віку ходив на матчі "Ниви" і впродовж своєї кар'єри старався активно слідкувати за командою.

— Важко оминути твій період перебування у київському "Динамо". Ти брав участь у юнацькій Лізі Чемпіонів. Поділись враженнями про цей період.

— Без сумніву він запам'ятається до кінця мого життя. "Динамо" досить багато дало мені, як в життєвих, так і футбольних навичках. Тільки приємні спогади.

— У "Ниві" тренерський штаб використовує тебе на позиції лівого захисника. Це твоя "рідна" позиція? Де ще можеш зіграти?

— Так, лівий захисник моя рідна позиція. Ще можу зіграти правого захисника, а також лівого нападника, де мене інколи використовували в попередніх клубах.

— Які цілі ставиш перед собою у нашій команді?

— Приносити побільше користі та перемог команді.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"