Сергій Задорожний: "У Тернополі суперникам легко не буде"

Наставник "Ниви" підвів підсумок підготовчого періоду та оцінив майбутнього суперника у чемпіонаті.

— Сергію Михайловичу, традиційно підсумуйте увесь підготовчий період команди, який тривав з 15-го лютого.

— Збори ми поділили на три етапи. Перший збір пройшов у Тернополі , де ми займались на доріжках місцевого стадіону і штучних майданчиках. Також приділяли багато уваги роботі в тренажерному залі. Другий етап ми провели у Львові на базі академії "Руха". На полях відмінної якості ми приділили вже більше часу роботі з м’ячем і тактичним аспектам побудови гри. Провели чотири контрольні гри. Результати ви знаєте. На останньому етапі працювали в Тернополі. Ви знаєте проблеми з полями в нашому місті, тому переходили зі штучних майданчиків на живі поля, коли погода дозволяла, і навпаки. На останньому етапі зіграли чотири гри з хорошими суперниками на трав'яних полях. Я думаю, що попрацювали на совість, а чемпіонат покаже.

— У команди чотири зимові новачки. Якщо характеристику Дмитру Галадею ви давали раніше, то охарактеризуйте ще трьох новачків. На яких позиціях бачите цих виконавців?

— Тяпкін — швидкий, навчений футболіст, має гарну школу. Позиція — гравець групи атаки, більше фланговий. Василь Танчак починав в нашій області, а потім грав в "Динамо" і ФК "Львів". Є непогані задатки, лівоногий, має непогану швидкість. Давидов теж прийшов зі "Львова". Може зіграти на будь-якій позиції в обороні і в опорній зоні. По спортивному дуже злий і самовідданий. Ми не зраджуємо нашій філософії, адже усі хлопці молоді і мають перспективу. А основне те, що вони хочуть дуже розвиватись. Перша ліга — це не прогулянка по парку Тут треба багато працювати, скоріше звикнути і прийняти наші принципи гри.

— Як команда налаштовується на "ЛНЗ"? Та й загалом, що скажете про суперника?

— Сильна амбітна команда з якісним підбором гравців, яка ставить перед собою задачу підвищитись цього року в класі. Ми дуже добре вивчили один одного, так як проводили збори разом у Львові. У Тернополі нікому легко не буде. Але все вирішиться на полі. Ми хочемо себе проявити в цій чемпіонській групі, хочемо щоб тернопільські вболівальники пишались командою.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"