Сергій Давидов: "U-19 та Перша ліга — це два колосально різні чемпіонати"

Новачок тернополян у міжсезоння поділився враженнями від дебютного матчу, розповів про початок кар'єри та цілі разом із "Нивою".

— Сергію, найперше вітаємо із дебютом у команді. Які враження від першого матчу у "Ниві"?

— Звичайно, відчував тільки позитивні емоції під час дебюту. Шкода, що не вдалось перемогти у цьому матчі, але все одно, вважаю, що нам не має бути соромно перед вболівальниками. Навіть з такою командою як "ЛНЗ" ми не опустили руки та грали до останніх хвилин.

— Ти прийшов у команду з юнацької команди "Львова". Одразу відчув різницю із Першою лігою?

— Так, U-19 та Перша ліга — це два колосально різні чемпіонати. Тут набагато більше боротьби, зовсім інші швидкості та ціна помилки набагато вища.

— Розкажи про свою позицію на полі.

— Я можу зіграти як в центрі захисту, так і в центрі поля — для мене не суттєва різниця. Звісно, на обох цих позиціях потрібно бути спокійним, швидко приймати рішення і, звичайно, викладатись на 100%.

— Як починав свій шлях у футболі?

— Так як і у всіх — дитинство провів на футбольному полі. З ранку до вечора грали в футбол з друзями. Потім почув про відбір в академію "Карпат". Вирішили з батьками спробувати і не прогадали. Там я провчився з 5 по 11 клас.

— Чи маєш кумира на якого стараєшся рівнятись?

— Усе життя захоплювався Фернандо Торресом. Неймовірно швидкий та технічний гравець. Якщо обирати серед гравців на моїй позицій, тоді це Серхіо Рамос. Дуже подобається його гра в обороні і те, як він викладається на кожній грі.

— Які цілі ставиш перед собою у нашій команді?

— Хотілося б досягти найвищих цілей, тобто вийти в УПЛ. У нас дуже хороша та бойова команда зібралась, яка може дати бій кожному. Тому не хочеться опускати планку нижче четвертого місця.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"