Максим Тяпкін: "Повинні віддати всі сили, щоб привезти додому три очки"

Півзахисник "Ниви" Максим Тяпкін, який взимку приєднався до команди, розповів про початок футбольної кар'єри, де може зіграти на футбольному полі та атмосферу у команді після стартових невдач.

— Максиме, найперше розкажи детальніше про себе. За яких обставин потрапив у футбол?

— Народився я в маленькому селі Пушкарівка, там і розпочались маленькі кроки в футболі. Грали якось на турнірі "Шкіряний м’яч", пройшли два надважких етапи та отримали путівку в фінальну частину в Дніпрі. Там мене і помітили тренери. Так я почав займатись професійно футболом.

— Ти пройшов школу того самого легендарного "Дніпра", а згодом перебував у структурі "Дніпра-1". Чи не отримував шансу у першій команді?

— Так, я багато тренувався з основним складом "Дніпра-1", але шансу не отримав зіграти офіційні ігри за них. Хоча в товариських матчах декілька разів був задіяний.

— На дорослому рівні ти виступав за "Нікополь" та "ЛНЗ". Як оціниш період у цих командах?

— Після Ю-21 було нелегко перелаштуватись в дорослий футбол. Друга та Перша ліга зовсім відрізняється від молодіжки. Тут люди грають, щоб годувати сім’ї і самі розумієте, чого коштує помилка.

Як тільки відмінили Ю-21, "Дніпро-1" запропонував гравцям піти в оренду в "Нікополь". Граючи там, почав набиратись досвіду дорослого футболу. Ми відіграли там пів року і розпочалась війна. Відзначився за "Нікополь" трьома голами і гольовою передачею. Контракт в мене закінчився. І я став вільним агентом.

Як тільки відновився футбол в Україні, я потрапив в "ЛНЗ". Зіграв за них 6 матчів і відзначився однією гольовою передачею. В зимову міжсезонку дійшли з клубом спільного рішення розірвати контракт.

— У "Ниву" ти перейшов саме із черкаського клубу і одразу проти нього відбувся перший матч у сезоні. Чи була для тебе принциповою ця гра?

— Так, такий збіг обставин, що грав першу гру за "Ниву" проти попереднього клубу. Звичайно, мені хотілося перемоги в цій грі.

— Розкажи про свою рідну позицію на полі та чи можеш зіграти на інших місцях?

— Моя рідна позиція —  це крайній атакуючий півзахисник. Але маю досвід гри нападника та центрального півзахисника. Але, якщо тренер скаже зіграти на іншій позиції, то віднесусь до цього з розумінням. Головне — результат команди.

— На твою думку, що зараз завадило команді набрати більше очок на старті сезону?

— Якщо чесно, то просто не вистачило везіння. Що в грі з "Оболонню", що в грі з "Кременем" нам просто не щастило.

— Яка атмосфера панує у команді, враховуючи нещодавню зміну тренера та домашню поразку від "Кременя"?

— Так, атмосфера зараз не найкраща. Відбулась несподівана зміна тренера, програли вдома "Кременю" , але це тимчасово. Я гадаю, що найближчим часом все зміниться.

— Як команда налаштовується на "Металург"?

— Ми втратили забагато очок, тому у нас немає вибору. Повинні повністю віддати всі сили на цю гру, щоб привезти додому три очки. Вони нам зараз потрібні, як ковток свіжого повітря.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"