Василь Малик, розповів про плани команди та своє призначення у клубі

Новий тренер ФК «Нива» Василь Малик, розповів про своє призначення у клубі та плани на майбутнє:

Василю Івановичу, що можете сказати про ваше повернення у «Ниву» на посаду тренера?

« Мені приємно повернутися в команду. Дуже помітно, що хлопці подорослішали та стали справжніми професійними футболістами, ще три роки назад ми говорили, що у нас хороша команда, але є одна проблема - це те, що вона молода і потрібно 2-3 роки почекати, аби гравці подорослішали та змужніли і ось пройшов цей період і тепер з них можна питати та ставити чіткі задачі»

 

Розкажіть детальніше про плани стосовно навчально-тренувальних зборів.

«Два етапи зборів ми проведемо у Тернополі. Перший етап підготовки ми завершимо першого числа і завершимо ми її грою з «Агробізнесом», але в середині перших зборів, якщо точніше то 28 червня зустрінемося із «Прикарпаттям» у Івано-Франківську. Після перших зборів дамо хлопцям два дні відпочинку і тоді розпочнемо другий етап зборів. Будемо мати трішки інший обєм роботи, але вона буде поділена щодо покращень фізизчних кондицій гравців та вплані тактичних дій.»

 

Чи слідкували за грою «Ниви» у минулому сезонні, як оцінюєте гру команди?

«Я вважаю не коректно коментувати роботу інших тренерів, які працювали з командою останні роки, але головне, можу сказати – це те, що команда збереглася. Команда продовжує грати в Першій лізі і це означає, що попередні тренера виконували свої задачі добросовісно. Наразі, я помічаю, як команда росте та прогресує і ми надалі будемо це все робити та ставити перед собою нові задачі.»

 

Щодо складу «Ниви», все залишається без змін чи можливо маєте інші плани?

«Ну впершу чергу у нас є обойма з двадцяти чоловік і потрібно добре все переглянути та підсилити слабкі місця. Для нас потрібно напрацювати щось своє, щось нове і рухатися вперед. Наразі, ми стараємося зберегти свою команду і попрацювати більше в організації самої гри.»

 

Як хлопці налаштовані на новий сезон?

«Усім не секрет, що ми будемо грати швидкісний, агресивний та інтенсивний футбол, який потребує багато фізичних затрат, тому хлопці налаштовані рішуче. Всі з позитивом відносяться та розуміють що потрібно пройти етап підготовки, а саме етап зборів важкий, але на базі цього вже можна вибудовувати команду до підготовки сезону.»

 

Чи є від керівництва клубу чіткі завдання на майбутній сезон?

«Будь яке керівництво ставить задачі і знаючи наше керівництво, то в нас задачі тільки максимальні».