Олександр Стахів у інтерв‘ю підбив підсумки першої половини сезону

Виконуючий обов‘язки головного тренера тернопільської «Ниви» - Стахів Олександр Володимирович у інтерв‘ю підвів підсумки першої частини сезону та розповів про плани команди у найближче майбутнє:

Чи задоволені ви виступом команди у першому півріччі цього сезону?

Звичайно, що дивлячись у турнірну таблицю - ми незадоволені, тому що завдання було потрапити у верхню п’ятірку, нам це не вдалось, тому незадоволені взагалі першою частиною чемпіонату.

Кого із втрачених перед сезоном гравців найбільше не вистачило на вашу думку? Та хто з новачків найкраще себе проявив?

З тих, що випали, звичайно, що не вистачало нам Різника, не хватало Демчука - це відчутні втрати для нашої команди. А ті хто замінили іх - вони ще молоді і досвіду їм бракує, але я задоволений їхніми діями, звичайно, молодість - це нестабільність, у хлопців все попереду, вони прогресують з кожною грою, добавляють і я думаю, що у них попереду велике майбутнє.

Які завдання стоятимуть перед командою на другому етапі?

Звичайно, що на другому етапі стоятиме завдання посісти якомога вище місце у Першій Лізі. 

У які терміни у команди розплановані відпустка, збори, та у яких зимових турнірах команда планує взяти участь?

Поки що зимових турнірів ми не планували, наскільки мені відомо, то 23 березня повинен стартувати другий етап змагань, тому підготовку почнемо близько кінця січня

Хто може залишити команду, та які позиції потребують підсилення?

Нам потрібно підсилення в усіх ланках - і в обороні, і в півзахисті, наша команда забила дуже мало голів - це є проблемою для нас і її потрібно вирішувати, будемо шукати людей, які зможуть підсилити ці позиції.

Можливо маєте кілька слів вболівальникам?

Хочу подякувати в першу чергу Збройним Силам України за можливість грати в такий непростий час, це люди - герої нашого часу і на них тримається зараз вся країна, вся країна молиться за них, вболівальникам хочу побажати більше позитиву, вірити в команду, в футболістів, що вони здатні набагато більше зробити, аніж зробили.