Артем Векленко про перші враження від клубу, міста та очікування від другої частини сезону

Новачок "Ниви" Артем Векленко поділився своїми першими враженнями від клубу, міста та очікування від другої частини сезону

...

Розкажи трішки про свій період перебування в школі «гірників»

В «Шахтарі» все було дуже добре,на професійному рівні. Я перебував там 8 років, пройшов академію, це рідний клуб для мене, можу з радістю та впевненістю сказати, що це був чудовий час. «Шахтар» дав мені все для здобуття навиків та їх розвитку, я дуже вдячний цьому клубу, але треба дивитись та рухатись далі, ставати ще кращим і зараз для мене почався новий етап в карʼєрі.

 

Ти в команді перебуваєш ще не так довго, які в тебе враження від колективу, можливо з кимось вдалось потоваришувати з команди?

Колектив дуже приємний , мені все подобається, так склалось, що мені не прийшлось  довго адаптовуватися, тому все складається як найкращим чином.

 

Які твої перші враження від Тернополя, чи доводилося тут раніше побувати?

Я раніше приїжджав в Тернопіль, але це було ненадовго, зараз я вже знаходжусь тут достатньо довгий період, встиг адаптуватись, мені тут подобається, з перших днів почав комфортно себе тут почувати. Тернопіль - невеличке та затишне місто.

 

Чи цікавився ти раніше змаганнями Першої Ліги, який на твою думку тут рівень конкуренції?

По правді кажучи не особо цікавився, декілька раз доводилось спостерігати за матчами в Першій Лізі, але зараз, коли починаю тут освоюватись, можу сказати, що рівень команд тут достатньо хороший та рівний, що додає особливості цьому чемпіонату.

 

Що тобі було відомо саме про «Ниву» до того як сюди приєднався?

Мені розповідали, що «Нива» - клуб з довгою історією, це команда, що виступала буквально на усіх рівнях, зустрічалась, та показувала хороші результати свого часу і з «Шахтарем», і з київським «Динамо». З першої ж своєї гри я зрозумів, що люди в Тернополі люблять футбол, підтримують рідну команду і це надає додаткової мотивації показувати результат. Сподіваюсь, що мені вдасться відчути атмосферу, коли кожен охочий зможе попасти на стадіон, без обмежень в відвідуванні.

 

Одразу після підписання контракту із «Нивою» ти дебютував в матчі з «Діназом», наскільки важко ще було порозумітися з товаришами по команді?

На все потрібен час, звісно, що зараз важко, але можу сказати , що на тренуваннях з кожним днем ми з командою все краще і краще комунікуєм між собою.

 

Якими на твою думку якостями ти зможеш допомогти «Ниві»?

Постараюся зробити все від себе належне задля позитивного результату. У нас дуже хороша команда, всі хлопці заряджені і з мотивацією та підтримкою одне одного в нас все вийде

 

Відкривши турнірну таблицю Чемпіонату Першої Ліги групи «Вибування», можна побачити досить велику щільність, на твою думку, чи до снаги команді виконати завдання, та зайнятий 1-5 місце у кінцевому результаті, які передумови цьому є, та наскільки буде важко?

Безумовно буде важко, як я вже казав, тут всі команди приблизно рівні, а в групі «Вибування» мотивація зашкалюватиме у кожного, але я думаю, що це для нас не буде проблемою, у нас хороший тренерський штаб, тренувальний процес зрозумілий та інтенсивний, усі хлопці мотивовані працювати та здобувати перемоги