Сергій Давидов про очікування гри з Гірником-Спорт, та підсумки першого кола весняної частини чемпіонату

Сергій Давидов поділився своїми враженнями про крайні поєдинки команди, підвів підсумки першого кола весняної частини чемпіонату, та роповів, що очікує від кінцівки сезону

Останні два поєдинки завершувались нульвою нічиєю, а саме матчі із ФК «Чернігів» та «Кремінь», як вважаєш, наскільки закономірними є ці результати, чого бракувало для здобуття перемог?

Я вважаю, що і з «Черніговом», і з «Кременем» ми могли перемагати, створювали хороші передумови для цього. На жаль, в обидвох поєдинках нас підвела реалізація своїх моментів. Зараз ми працюємо над цим і старатимемось перервати цю безгольову серію вже в матчі з «Гірником-Спорт».

Опісля зимових зборів команді було поставлене завдання збереження «місця прописки» у Першій Лізі, наскільки все йде по-плану, та які передумови є для того аби це завдання виконати?

Ми розпочали другу частину сезону з доволі хорошим запасом. Зараз за стартових 5 матчів вдалось здобути 8 очок. Якщо заглянути у турнірну таблицю, то точно можна зрозуміти, що ситуація для нас не є критичною. 

Наскільки особисто ти, та команда задоволена своїм виступом у першій половині весняної частини чемпіонату?

Звичайно, що судячи із деяких поєдинків, ми могли досягати кращого результату, та трішки облегшити своє становище, але в цілому розчаровуватись немає чому і можна сказати, що ми провели перше коло на середню оцінку, адже були як і позитивні, так і негативні моменти.

Ні в якому разі розслаблятись ніхто не буде, на мою думку боротьба у нашій групі триватиме до останнього туру. Ми вже увійшли в ритм, працюємо не покладаючи рук і старатимемось досягати максимуму у фінальних поєдинках.

Наступний матч ви проведете із Гірником-Спорт. У першому колі в Горішніх Плавнях команді вдалось перемогти із рахунком 0:1. Чи вдасться на твою думку повторити успіх, та здобути позитивний результат знову?

До цього матчу ми готуємось як і до всіх інших. Поступово розбираємо суперника, знаємо їхні як і сильні, так і слабкі місця.

Вдома ми ще не вигравали, це стає для нас додатковою мотивацією. 

Дуже хотілось би, заробити 3 очки в рідних стінах. 

На мою думку нам до снаги повторити той успіх, тому ми зробимо все, що в наших силах для перемоги, та для того щоб усі вболівальники вийшли зі стадіону задоволені як і грою, так і результатом.

У другому колі команда 3 з 5 поєдинків проведе вдома, при власних вболівальниках. Чи відчувається підтримка, наскільки вона тобі важлива, та чи є вагомою для тебе різниця між домашніми та виїзними іграми?

Різниця між домашніми та виїзними матчами є колосальною. Граючи дома ти в середині чудової атмосфери, підтримка наших вболівальників безумовно відчувається, заради них ми граємо у футбол. Їх підтримка є дуже важливою, та є вагомим фактором під час гри. Я радий їхньому поверненню на стадіон, та вдячний кожному, кому небайдужа наша команда. Закликаю усіх прийти, та підтримати нас у недільному матчі. Наша команда старатиметься до останньої хвилини аби заловольнити вас результатом.