Олександр Стахів підвів підсумки сезону, та розповів про майбутні плани команди

Головний тренер тернопільської «Ниви» - Олександр Стахів підвів підсумки сезону Першої Ліги для його команди, та розповів про майбутні плани команди:

В першу чергу хочу висловити слова подяки Збройним Силам України за те, що в такий важкий час ми можемо грати футбол і тішити вболівальників, також хочу подякувати керівництву нашого клубу, яке в той же важкий час розвиває та підтримує команду.

Отже завершився сезон Першої Ліги 2023/24, яким він був для Вас, та Вашої команди, з якими проблемами доводилось стикатися?

Звичайно, що сезон невдалий, адже у нас стояли набагато вищі завдання, в осінній частині чемпіонату нам потрібно було попасти у «чемпіонську» групу, на жаль, нам це не вдалось. В другій половині сезону завдання нам вже було поставлене не вилетіти у Другу Лігу, тому що велика кількість команд залишала Першу Лігу. З цією задачею ми впорались, але і тут результати могли бути кращими. 

Підсумкову 13-ту сходинку зайняла Ваша команда у чемпіонаті, чи розчаровані результатом, наскільки він є закономірним на Вашу думку?

Я думаю, що це не місце нашої команди, наш потенціал набагато вищий. Будемо розбиратись чому нам не вдалось реалізувати його. Було багато травм на кінці першої половини сезону, на початку весняної кампанії також. Це все також вплинуло, тому що не було ким якісно зробити заміну, а це, все ж таки, може дуже сильно впливати на результат.

В нас дуже молода команда, а молодість - це нестабільність, тому часто перемоги чередувались з поразками, та втратою дорогоцінних очок.

В кінці вже гравці трішки підтягнулися, почали показувати непоганий футбол, але я вважаю, що своїх домашніх 4 очки ми як мінімум не добрали. Мали перемагати як і «Чернігів», так і «Кремінь».

Якщо брати до уваги друге півріччя, то команда виглядала набагато впевненіше, чи задоволені ви виступом своїх підопічних вже у весняній частині чемпіонату?

Взимку ми підсилились тільки молодими хлопцями, які не мали досвіду виступів у професійному футболі. Звичайно, що було важко, але вони пройшли збори і помаленьку втягнулись. Те, як вони діяли - мене дуже тішить. Тішить Голуб, тішить Кицун, тішить Ольховий, в цих хлопців велике майбутнє, якщо вони будуть працювати над собою. І Довбецький, і Климак також підтягнулись за рахунок тренувань, за рахунок матчів, і за рахунок того, що вони в команді з досвідченими футболістами, від яких вони щось брали і виросли. Остання гра показала, що вони вже набагато впевненіше діяли. Будуть працювати, будуть грати у футбол і я думаю, що у нашій команді є не один футболіст, який готовий допомогти командам Премʼєр Ліги. 

Який матч в сезоні Вам найбільше запамʼятався, можливо викликає приємні спогади, та чому?

Мабуть, що це домашній матч ще осінньої частини чемпіонату із «Хустом». Досить хороша гра була і по змісту, і по якості, і по виконанню. Вона мені запамʼяталась найбільше.

Кого із втрачених зимою гравців найбільше не вистачало, та хто з новачків найкраще себе проявив?

Ми втратили капітана команди. Це велика втрата, але при всій повазі до Максима Механіва, ми все ж таки змогли якісно замінити його. Ілля Ольховий дуже гарно себе проявив, дуже шкода, що він пропустив мʼяч із «Кременем». 6 матчів «на нуль» це дуже і дуже хороший результат для молодого голкіпера. 

Звичайно, що тішили мене Голуб і Кицун, вони забивали мʼячі, безпосередньо впливали на результат, в такому віці це варто відзначити, вони молодці.

У які терміни в команди розпланована відпустка, коли команда розпочне підготовку до нового сезону?

Попередньо я гадаю, що ми зберемося 18 червня, та розпочнемо підготовку до сезону. 

Чи вже доводилось Вам провести розмову з керівництвом, можливо вже були певні обговорення та плани на рахунок наступного сезону?

Я ще не спілкувався з керівництвом, в найближчі дні плануємо зробити зустріч і вже на ній обговоримо всі наші плани на майбутнє.

Можливо маєте кілька слів для вболівальників?

Звичайно, що вболівальникам дуже велика подяка. Якраз таки в другій половині сезону вони повернулися на стадіони і футбол став зовсім інший. Футбол - є грою саме для них.

Вони дуже гарно вболівали, та переживали за нас, я вражений тим, як вони підтримували команду в будь якій ситуації. Ми старались їх потішити своєю грою та результатом. 

Attachment.png