Мдінарадзе: "До кінця цього тижня буде відома подальша доля "Ниви"

Стало відомо, що тернопільська "Нива" після перенесеного матчу першого туру проти чернівецької "Буковини" відправила листа до ПФЛ із проханням, відтермінувати проведення зустрічі і з "Тернополем", яка мала відбутися найближчими вихідними.

Про нинішній стан справ у клубі UA-Футбол розповів президент "жовто-зелених" Автанділ Мдінарадзе.

— Найактуальніше питання, ясна річ, стосується майбутнього "Ниви". Чи є світло у кінці тунелю?

— Світло є, але може згаснути будь-якої хвилини. Ситуація дуже складна, але сподіваємося, що все ще можна виправити.

Найбільша проблема полягає у тому, що від фінансування відмовився генеральний спонсор клубу банк "Надра", а інші наші партнери поки так само не "вмикаються" у процес фінансування. Проте ми наразі ведемо перемовини із однією серйозною структурою. Ймовірно, до кінця цього тижня буде відома подальша доля команди.

— Що із себе нині являє команда? Чи тренується вона? Чи багато гравців покинули колектив у порівнянні з минулим сезоном?

— Фактично команда залишилася у тому ж складі. Від нас пішло лише декілька футболістів: Ігор Мельник, Андрій Новак, Сергій Загинайлов, який був у нас в оренді, та Микола Лазорик, з яким ми не продовжили контракт. Інші футболісти на місці, проте поки що загальні тренування не проводяться.

Усі гравці готуються за індивідуальним графіком, чекаючи завершення переговорів. Не хочеться їх збирати, не знаючи якою буде подальша доля клубу. Інші виконавці знаходяться у режимі очікування, є декілька потенційно нових гравців. Зібрати команду проблемою не буде.

— Чи залишилися борги перед гравцями та ПФЛ за минулий сезон?

— Із ПФЛ ми повністю розрахувалися. Перед футболістами залишилися борги тривалістю у п’ять місяців, коли клубом опікувався губернатор. Хоча із кимось ми вже розрахувалися, дехто погодився підписати із нами "мирову угоду". Проте це борги також не надто великі, скажімо так, "підйомні".