![](http://www.fcnyva.com/uploads/news/2b554cce79c9b7ddb9b7e3b300b719f15b97ea8256ad9.jpg)
Механів — у збірній восьмого туру
Воротар футбольного клубу "Нива" увійшов у збірну восьмого туру Другої ліги за версією Sport Arena.
ВОРОТАР — МАКСИМ МЕХАНІВ (НИВА Т)
279 хвилин (більше трьох матчів) не пропускає в гостях Механів — за цей час тернополяни не програли жодного разу, набравши 5 очок. На Рівненщині голкіпер по-справжньому виручав Ниву, щонайменше, чотири рази. Справився з виходом один на один Сада, гострими випадами Боровця та Яременка. Видав стільки видовищних сейвів, що нульова нічия з Вересом може називатися "воротарською".