Слива, Демчук та Дорошенко — у збірній 8 туру

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки 10 туру Vbet UA Перша.

До символічної збірної туру увійшли одразу три гравці "Ниви" — захисники Роман Слива та Максим Демчук, а також півзахисник Арсентій Дорошенко. Нагадаємо, що наша команда у 10-му турі вдома обіграла "Прикарпаття" 4:0.

Центральний захисник – Максим Демчук ("Нива")

Хто б міг подумати, що тернополяни розгромлять "Прикарпаття", та ще й "всуху"! Вже тільки за це дует Зінь – Демчук заслуговує на високі оцінки, адже суперник потихеньку повертає гравців з лазарету й із кожним туром стає все сильнішим. До того ж, пара центрбеків відзначилася попереду – в обох по забитому м’ячу. Максим відкрив рахунок на 25-й хвилині, коли підсумкові 4:0 ще здавалися б фантазією. 

Лівий захисник – Роман Слива ("Нива")

Давно хотілося відзначити Сливу, який на своєму фланзі грає з похвальною чіпкістю та самовіддачею, майже як центрбек (на позиції якого він теж без проблем зіграє). Роман не лише виконував великі обсяги робіт у захисті, а й активно підтримував Різника, Козака та інших атакувальних гравців тернопільської "Ниви". Без його надійності важче було б комбінувати його товаришам із середньої та передньої лінії. 

Правий півзахисник – Арсентій Дорошенко ("Нива")

Ставимо праворуч всюдисущого атакувального півзахисника тернополян. У матчі з "Прикарпаттям" Дорошенко провів, напевно, свій найсильніший матч за "Ниву". Результативними стали два кутових, які він виконував для господарів. Арсентій починав і третю результативну комбінацію. Єдине розчарування – прицільні удари Дорошенка не досягли успіху, але це поки – головне, що він проявляє ініціативу та використовує кожну можливість пробити. Удар у дніпрянина поставлений добре. 

За матеріалами sportarena.com