Андрій Зінь — у списку 10 гравців, які готові підсилити УПЛ

Перша та Друга ліга раптово стали для УПЛ найголовнішими донорами кадрів – навіть клуби з амбіціями не соромляться запрошувати поповнення з ПФЛ. «УФ» розбирається, які футболісти могли б посилити клуби вищого дивізіону.

Андрій Зінь

22 роки, захисник

• Клуб: Нива (Тернопіль), Д2

• Що награв: 14 матчів у Першій лізі 2022/23 – 3 голи

• Скільки коштує? €125.000

Тут яка історія: сам Зінь ще в юному віці побував у різних академіях (ДЮСШ ФА Тернопіль, ВІК-Волинь Володимир, МФА Мункач, Волинь із Луцька), побував на аматорському рівні – в складі ФЦ Ковель-Волинь і ФК Плотича. А коли потрапив у Ниву, витримав досить жорстку конкуренцію в захисті тернополян – досить добротні й значно досвідченіші захисники пішли (як Ульянов і Хохлов), Вовченка запросив у Прем’єр-лігу Верес, а Зінь створив із Демчуком непоганий дует і в цьому сезоні вийшов на новий рівень майстерності.

• Як грає Зінь?

Непогано доповнює стрибучого та ризикового Демчука. Має задатки якісного пасу та просування м’яча. Непоганий у грі один в один. Можливо, має додати в жорсткості.

• Що може стати на заваді?

Нива все ж пробилася в чемпіонський раунд у запеклій боротьбі – за таких обставин команді важливо зберегти пару центральних захисників.

ПОВНИЙ СПИСОК ГРАВЦІВ