"Прикарпаття" - "Нива" 0:1 / огляд контрольного матчу

У рамках тренувально-навчальних зборів 28 червня тернопільська "Нива" під керівництвом Василя Малика, провела контрольний матч проти Івано-Франківського «Прикарпаття».

Для тернополян матч був виїзний, гра відбулася на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську. З початку матчу "Нива" розпочала активну гру проти господарів поля, але прикарпатці на пресинг жовто-зелених відповідали контратаками. Згодом тернополяни розпочали більш активну гру і на 35 хвилині Андрій Бей головою відправив м'яч у ворота суперників. Із рахунком 1:0 команди пішли на перерву. У другому таймі команди змагалися на рівних, проводячи небезпечні атаки біля воріт суперників, але реалізувати ці моменти у голи так і не вдалося. З рахунком 1:0 на користь тернополян матч завершився.

Наступний матч жовто-зелені проведуть на виїзді у суботу, 1 липня проти команди із Волочиська "Агробізнес".