"Агробізнес" 1:3 "Нива"/ огляд матчу

У другому спарингу на тренувальних зборах футболісти тернопільської команди перемогли команду «Агробізнес» із Волочиська.

Перший тайм досить активно розпочали тернополяни і вже на сьомій хвилині матчу, Андрій Різник небезпечно пробив по воротах суперників, але стійка воріт врятувала команду «Агробізнес» від пропущеного м’яча. Загалом протягом першого тайму великої кількості гольових моментів не спостерігалось. На 20 хвилині матчу Олег Соколов небезпечно зіграв проти суперника і за це отримав «гірчичник». Тернополяни відзначились кількома дальніми ударами, але відкрити рахунок у першому таймі так і не вдалося. Натомість господарі поля провели декілька атак, але реалізувати їх у перший гол, не виходило. З рахунком 0:0, команди пішли на перерву.

Вийшли тернополяни на другий тайм із заміною, зокрема капітана команди Максима Механіва замінив Віталій Жупанський. Після настанов тренера, тернополяни вийшли на поле більш рішуче. І вже на 56 хвилині після хорошого пресингу біля воріт суперників, тернополяни заробили кутовий. Після подачі кутового, яку робив Ігор Гатала, Андрій Зінь впевнено головою пробив у дальню стійку воріт суперника. Рахунок 0:1 на користь тернополян. Після забитого голу, тернополяни провели заміну, на полі мали змогу показати себе гравці, які наразі на перегляді у клубі. Скористалися цими змінами у команді гості поля та більш активізувалися і більше часу проводили на нашій частині поля. Через хороший пресинг суперників на 85 хвилині тернополяни пропускають, а гості зрівнюють рахунок. Та це для «Ниви» не стало на перешкоді, останні хвилини матчу тернополяни проводили на чужій половині. Пробиваючи по воротах Андрій Бей влучив у руку суперника, який перебував у штрафній зоні, тим самим заробив пенальті для команди та шанс вирватися на останніх хвилинах вперед. На 89 хвилині матчу вдалося реалізувати пенальті Андрію Малащуку, який наразі після важкої травми пробує свої сили на полі. Рахунок 1:2. Здавалося для тернополян залишається тільки впевнено тримати оборону та завершувати матч з рахунком 1:2 на свою користь. Але пресинг та активну гру тернополяни продовжували і на додатковій 93 хвилині матчу з кутового після подачі Ігора Гатали, вдається з голови забити гравцю, який зараз на перегляді у команді. Рахунок 1:3. Впевнена перемога тернополян проти команди «Агробізнес» та завершення першого етапу тренувальних зборів.