"Нива" 1:0 "Скала 1911" / огляд матчу

Протистояння "Нива"(Тернопіль) – "Скала 1911" (Стрий)

Вчора, 20 липня в Бережанах відбувся контрольний матч "Нива" (Тернопіль) - "Скала 1911" (Стрий), який завершив підготовку тернопільської команди до початку матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу серед команд клубів першої ліги сезону 2023/24.

 

Перший тайм, розпочався активно. Команди з перших хвилин показали свої сили. За перший тайм активною грою та моментами відзначився Андрій Різник № 10. Також Максим Механів №1 показав гарне керування командою на полі. На 16 хв через помилку гравців "Скала 1911" тернополянам вдалось вийти віч-на-віч з суперниками. Був момент біля воріт противників, втім їх воротар зміг врятувати команду. Активний гравець Андрій Різник, який через помилку захисника стриян неочікувано вибіг зі спини та вийшов напряму до воротаря і забив гол, чим і відкрив рахунок в протистоянні "Нива" (Тернопіль) - "Скала 1911" (Стрий).

Далі по грі було ще кілька моментів з обох команд. На 31 хв відбулась подача штрафного від "Ниви". На 38 хв від тернополян була гарна комбінація, яка завершилась ударом, втім стрияни показали хороший захист.

Наприкінці 1-го тайму активність проявили Гатала Ігор та Волохатий Роман. За активності середньої ланки і Дорошенко Арсентій. На 43 та 45 хв двоє гравців зі Стрия отримали жовті картки.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0, на користь жовто-зелених.

У 2 таймі тренерський склад "Ниви" провів ряд замін.

На полі з’явилися гравці, які перебувають на перегляді. Інтенсивність гри дещо спала, але тернополяни показували свою силу, проводячи гарні комбінації та небезпечні моменти поблизу воріт суперників. На 62 хв після подачі кутового, м’яч перелетів голкіпера стриян, і дійшов до воріт "Ниви". Однак нашим вдається відбити м’яч. До кінця матчу команди ще раз обмінялись небезпечними моментами.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь жовто-зелених.

Повідомляємо, що 27 липня "Нива" гратиме з "Буковиною" в Чернівцях. В рамках 1-го туру чемпіонату України з футболу серед команд клубів першої ліги сезону 2023/24.