«Нива» 0:0 «Агробізнес»

3 вересня у Тернополі вібулась зустріч між «Нивою» та «Агробізнесом»

Старт поєдинку відбувався за ініціативою «Ниви». Тернополяни в дебюті зустрічі намагались діяти гостро. На 5 хвилині зустрічі небезпечно в штрафний майданчик вривався Андрій Різник, та зумів завдати потужний удар в ствір воріт, проте голкіпер гостей зумів парирувати його.

Вже за декілька хвилин Проців Максим небезпечно прострілював на Андрія Бея, хоч і до воріт дистанція була невелика, проте Попович знову продемонстрував клас, максимально скоротив дистанцію до півзахисника тернополян та ногою дотягнувся до м‘яча і залишив свої ворота сухими.

Ближче до екватору першого тайму команди почали діяти менш активно, та не створювали велику кількість моментів.

На 36 хвилині поєдинку «Агробізнесу» вдалось відзначитись, щоправда Волков, який і зробив це взяття воріт перебував в положені поза грою, тому м‘яч скасували.

Перед тим, як команди відправились у роздягальню на перерву, Агробізнес востаннє в першому таймі мав право на кутовий, реалізувати його волочищани не змогли.

У другому таймі ініціатива здебільшого була у «Агробізесу», проте окрім моменту, коли на початку другого тайму після подачі із штрафного був завданий удар у стійку, в момент якого арбітр знову зафіксував положення поза грою, команди на обох гострих моментів не створювали.

Лише на доданий арбітром час і господарі, і гості обмінялись подачами у штрафний майданчик, після штрафного удару, та кутового, реалізувати моменти не вдалось жодній із команд.

Тому поєдинок закінчився безгольовою нічиєю

 

Чемпіонат Першої Ліги

 

3 вересня 2023

 

«Нива» - «Агробізнес»

 

Попередження: Галенков 34‘, Різник 37‘, Білий 42‘, Толочко 72‘, Тишинінов 90‘.

Нива: Механів, Соколов, Зінь, Хруставка, Демчук, Гатала (Танчак 85‘), Волохатий (Малащук 85‘), Проців (Бороденко 66‘), Різник, Бей (Галадей 60‘), Давидов (Мудрий 66‘).

Запасні: Жупанський, Танчак, Слива, Мудрий, Бороденко, Малащук, Вольський, Галадей, Махінка.

Агробізнес: Попович, Бариляк, Білий, Заєць, Лень, Теплий (Гудзінський 92‘), Толочко (Тишинінов 81‘), Свистун (Квасний 81‘), Галенков, Волков (Грицак 88‘), Кузьмин  

Запасні: Хмеловський, Мінчев, Мячин, Даценко, Гідзінський, Тишинінов, Грицак, Тяпкін, Зоренко, Квасний