«Прикарпаття» 0:0 «Нива»

У п‘ятницю 6 жовтня в місті Івано-Франківськ відбувся поєдинок 11 туру Першої Ліги України між «Прикарпаттям» та «Нивою»

Через серйозні кадрові проблеми у тернополян та малу лаву запасни, В.О. головного тренера - Стахів О.В. ставив план на поєдинок - гра другим номером.

Жовто-зелені майже весь поєдинок діяли від оборони, та ставили акцент на різких вибіганнях. У першому таймі хід поєдинку контролювали здебільшого господарі поля, які намагались багато пробивати по воротах Максима Механіва, заробили багато кутових, та створили декілька небезпечних моментів.

Проте вдалі дії в обороні тернопільської «Ниви» не давали реалізувати свої моменти.

Гостро попереду намагався діяти Дмитро Галадей, в одному з моментів нападник завдавав небезпечного удару в бік воріт івано-франківців, забракло трішки влучності.

Другий тайм розпочався за таким же сценраієм, як і тайм перший. Господарі намагались діяти гостро, знову створювали велику кількість моментів, заробляли небезпечні стандарти, але цього дня захиснка ланка тернополян діяла безпомилково.

Тернополяни могли вирвати і перемогу, один із найнебезпечніших моментів у грі відбувся на 83 хвилині поєдинку, Василь Танчак отримавши м‘яч на фланзі одразу змістився в центр та вирізав передачу у штрафний майданчик «Прикарпаття». До м‘яча трішки не встиг Андрій Різник, а вже на дальній стійці воріт замикав Олег Хруставка, який впритул вже в підкаті завдавав удар по воротам, проте в цьому моменті якнайкраще відіграв голкіпер «Прикарпаття» - Піцан Іван, який не дав м‘ячу потрапити у власні ворота.

Отже, поєдинок так і завершився боєвою нульовою нічиєю

Чемпіонат Першої Ліги

6 жовтня 2023 

«Прикарпаття» - «Нива» (0:0)

Попередження: Гатала 26‘, Давидов 55‘, Соловйов 78‘, Михальчук 90+3‘

Прикарпаття: Піцан, Француз, Швець, Соловйов, Геник, Романов, Цюцюра, Шинкаренко, Хома, Барчук, Сьомка

Запасні: Бобинець, Дмитрук, Михальчук, Радульський, Рудюк, Титов, Букакчийський, Попчук

Нива: Механів, Соколов, Зінь, Хруставка, Давидов, Мудрий, Бей, Бороденко, Гатала, Волохатий, Галадей

Запасні: Жупанський, Хабло, Танчак, Малащук, Різник, Махінка