«Нива» - «Епіцентр» | Анонс матчу

28 жовтня у Тернополі відбудеться поєдинок в рамках 14 туру Першої Ліги України між «Нивою» та Кам‘янець-Подільським «Епіцентром»

Ситуація в турнірній таблиці вимагає від жовто-зелених лише перемоги, адже у цьому випадку тернополяни зможу повернути собі місце в п‘ятірці у турнірній таблиці. 

«Епіцентр» та «Нива» є прямими конкурентами за верхні місця у таблиці. На разі кам‘янчани йдуть четвертими, у їх активі 18 залікових пунктів (різниця м‘ячів складає 17 забитих та 17 пропущених)

Тернополяни в свою чергу йдуть шостими, за попередні 13 турів команда набрала 16 пунктів з різницею м‘ячів в 9 забитих, та 11 пропущених.

Останні три поєдинки жовто-зелені не зазнавали поразок, у 11 турі у Івано-Франківську була нічия з «Прикарпаттям» 0:0, далі йшла домашня перемога над бузівською «Нивою» 2:0, та у крайньому поєдинку, тернополяни в Ужгороді, з «Металістом» завершили матч без голів.

«Епіцентр» цього місяця також не зазнавав поразок, як і «Нива» кам‘янчани зуміли заробити 5 залікових пунктів. В останніх двох поєдинках з «Поділлям» та «Агробізнесом» матчі завершувались нічиєю (2:2 та 1:1 відповідно), а перед тим була перемога над «Хустом» (3:1)

До цього «Нива» та «Епіцентр» зустрічались 5 раз, де тернополяни двічі поступались, двічі було зафіксовано нічийний результат, та один раз тріумфували саме жовто-зелені. 

До слова, ця перемога відбулась саме у поточному сезоні, у 5 турі в Кам‘янець-Подільському команди подарували вболівальникам результативний поєдинок із 5 забитими м‘ячами.

Тоді поєдинок завершився з рахунком 2:3 на користь «Ниви», у складі тернополян відзначались Гатала, Різник та Галадей.

На жаль, вже у поєдинку в Тернополі, що Андрій Різник, що Ігор Гатала участі не приймуть. Андрій зараз травмований, та не готовий приймати участі, а Ігор Гатала у попередньому поєдинку з «Металістом» отримав четверте попередження в сезоні, та знаходиться у списку дискваліфікованих на 14 тур.

Окрім них, участі в поєдинку не прийме Арсентій Дорошенко, який травмований, та займається у індивідуальній групі вже довший час.

Отже 28 жовтня, запрошуємо Вас до перегляду на YouTube - каналі ПФЛ поєдинку «Нива» - «Епіцентр». Початок поєдинку о 14:15, матч без глядачів.