«Нива» 1:2 «Епіцентр»

28 жовтня у Тернополі відбувся поєдинок в рамках 14 туру Першої Ліги України з футболу. Тернопільська «Нива» приймала у себе Кам‘янець-Подільський «Епіцентр»

Вже в дебюті зустрічі жовто-зеленим вдалось відкрити рахунок у матчі. Василь Танчак із кутового прострілив в штрафний майданчик кам‘янчан, де вдало зіграв Андрій Зінь, який відправив м‘яч у ворота гостей.

Після такого вдалого старту ініціативу повністю перебрали на себе гравці «Епіцентру». Вони створювали багато гольових моментів, заробляли велику кількість стандартів, проте реалізувати їх не вдавалось, отож на перерву команди пішли за рахунку 1:0

Друга чатина поєдинку не відрізнялась від першої, «Епіцентр» прагнув відігратись, а тому створював сильний тиск на ворота господарів. На 62 хвилині гри кам‘янчанам таки вдлось реалізувати свій момент. У штрафному майданчику Владислав Мороз виграв верхову боротьбу та вдало замкнув подачу, а вже на 86 хвилині Сергій Стень ввірвався в штрафний майданчик тернополян, та переграв голкіпера «Ниви» - Максима Механіва.

Подальші намагання жовто-зелених вирвати бодай нічию були марними, а отже арбітр зафіксував вольову перемогу «Епіцентру» з рахунком 1:2

Чемпіонат Першої Ліги

28 жовтня 2023

«Нива» - «Епіцентр» (1:2)

Голи: Зінь 4‘, Мороз 62‘, Стень 86‘

Попередження: Махінка 28‘, Мороз 59‘

Нива: Механів, Зінь, Махінка, Мудрий, Соколов, Давидов, Танчак, Галадей, Волохатий, Бороденко, Хруставка

Запасні: Жупанський, Вольський, Козак, Бей, Малащук, Демчук

Епіцентр: Жмурко, Кристін, Мороз, Григоращук, Климець, Миронюк, Ліповуз, Беженар, Стень, Ляшенко, Кравчук

Запасні: Бушняк, Жмуйда, Бендера, Глущук, Кристін, Козловський, Павлученко