«Агробізнес» - «Нива» | Анонс матчу

3 листопада у місті Волочиськ відбудеться поєдинок в рамках 15 туру Чемпіонату Першої Ліги України між місцевим «Агробізнесом» та тернопільською «Нивою»

До матчу команди підходять в кардинально різному настрої.

«Агробізнес» після 14 туру зумів піднятись на другу сходинку у турнірній таблиці, команда вже 6 поєдинків поспіль не програє, ба більше, 4 з них команда перемогла. За попередні поєдинки чемпіонату «Агробізнес» здобув 23 залікових пункти, а саме у їх активі 6 перемог, 5 нічиїх та 3 поразки (різниця забитих та пропущених м‘ячів складає 15:9)

«Нива» в свою чергу також після 14 туру змістилась у турнірній таблиці, щоправда, на жаль, тернополяни із 6 місця спустились на 7.

У останніх трьох поєдинках жовто-зелені одержали 1 перемогу, 1 нічию та 1 поразку. Зараз після 14 турів у «Ниви» 16 залікових пунктів, а саме 4 перемоги, 4 нічиї та 6 поразок, різниця м‘ячів складає 10 забитих та 13 пропущених.

Цей поєдинок стане дев‘ятим в історії зустрічей між «Агробізнесом» та «Нивою». За попередні 8 матчів двічі перемагали тернополяни, 4 рази труімфував «Агробізнес», та двічі було зафіксовано нічийний результат.

Саме цього сезону, у Тернополі, 3 вересня команди завершили поєдинок нульовою нічиєю.

У тернополян кадрова ситуація є важкою, стало відомо, що до кінця першої половини сезону не зіграють Андрій Різник та Максим Демчук, також під питанням участь Олега Соколова та Богдана Козака, у яких діагностували вірусне захворювання. Арсентій Дорошенко теж стоїть під знаком питання щодо участі у поєдинку, останній місяць півзахисник тренувався у індивідуальній групі, та лише на останніх тренуваннях жовто-зелених Арсентій приєднався до загальної.

Чемпіонат підходить до завершення і обом командам задля виконання поставлених завдань потрібна лише перемога, саме тому очікуємо цікаве та інтригуюче протистояння.

Отже 3 листопада, запрошуємо Вас до перегляду на YouTube - каналі ПФЛ поєдинку «Агробізнес» - «Нива». Початок поєдинку о 13:30, матч без глядачів.