«Агробізнес» 2:1 «Нива»

3 листопада у Волочиську відбувся поєдинок в рамках 15 туру Першої Ліги України між «Агробізнесом» та «Нивою»

Початок зустрічі можна віднести в актив тернополянам, гості мали достатньо хорошу кількість гольових нагод, заробляли стандарти, але відзначитись у них не змогли.

«Агробізнес» в свою чергу нагодою скористався, на 39 хвилині зустрічі полачу в штрафний майданчик майже впритул зумів реалізувати Крістіан Свистун, а тому на перерву команди пішли за результату 1:0

Початок другого тайму поєдинку видався менш гострим, команди нав‘язували одна одній велику кількість боротьби, а з плином часу ситуація для жовто-зелених ставала все гіршою, адже перемогу у цьому матчі була потрібна як ніколи. В.О. головного тренера - Стахів О.В. під кінець поєдинку був змушений робити заміни з акцентом гри на атаку, так на 80 хвилині гри, замість Сергія Давидова на полі з‘явився Данііл Вольський, це були його перші хвилини на полі у цьому сезоні. Вже за 8 хвилин форвард зумів на швидкості обігнати центрального захисника «Агробізнеса», та виграти у нього боротьбу і вийти на побачення з голкіпером господарів. Перший номер команди «Агробізнес» наблизився впритул з Даніілом, та зумів парирувати удар, проте м‘яч відскочив знову до нападника, який відправив його вже у порожні ворота. Рахунок став 1:1.

Проте вже на 90 хвилині зустрічі у штрафний майданчик тернополян йшов довгий навіс, а на виході невдало зіграв Максим Механів. Замкнути цю подачу вже також у пусті ворота зумів Бариляк Руслан, який з‘явився на полі двома хвилинами раніше. Господарі знову повели в рахунку.

Часу для порятунку в тернополян вже майже не залишалось, врятувати ситуацію жовто-зелені не зуміли, а як наслідок зазнали поразки у виїзному поєдинку з «Агробізнесом»

Чемпіонат Першої Ліги

3 листопада 2023

«Агробізнес» - «Нива» (2:1)

Голи: Свистун 39‘, Вольський 88‘, Бариляк 90‘

Попередження: Даценко 17‘, Толочко 18‘, Мудрий 32‘, Танчак 48‘, Гатала 60‘, Заєць 71‘, Давидов 75‘

Агробізнес: Попрвич, Білий, Даценко, Заєць, Квасний, Тишинінов, Толочко, Свистун, Галенков, Кузьмин, Шостак

Запасні: Хмеловський, Мінчев, Бариляк, Мячин, Грицан, Тяпкін, Зоренко, Гаврушко, Лень, Теплий, Волков

Нива: Механів, Зінь, Махінка, Мудрий, Гатала, Давидов, Танчак, Хруставка, Бороденко, Волохатий, Галадей

Запасні: Жупанський, Хабло, Вольський, Дорошенко, Бей, Малащук, Демчук