"Нива" мінімально поступається у Кіровограді

У передостанньому турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зазнав виїзної поразки від кіровоградської "Зірки" — 1:0.

У порівнянні із попередньою грою, тренерський штаб "Ниви" зробив дві зміни у стартовому складі. Повернувся в основу голкіпер Олександр Мусієнко. Також зі стартових хвилин на поле стадіону "Зірка" вийшов Віталій Сокуренко. Не знайшлося місця в стартовій 11-ці цього разу Ярославу Волошину.

Як і належить господарям, "Зірка" розпочала гру активніше. Кіровоградці діяли у звичній для себе манері — швидко переходили з оборони в атаку і застосовували фланги. Перший небезпечний момент біля воріт "Ниви" відбувся на 10-ій хвилині. Гравець "Зірки" потужно пробивав у нижню "шістку". На щастя, у цьому епізоді Мусієнко виручив.

Але на 25-ій хвилині воротар "Ниви" допустив грубу помилку. Мусієнко взяв м’яч до рук за межами штрафного майданчика і арбітр призначив штрафний, нагородивши воротаря жовтою карткою. "Зірка" таким подарунком скористалася сповна. Загальський пробив потужно, а м’яч, влучивши по черзі в обидві стійки, закотився у ворота.

До кінця тайму "Нива" робила кілька спроб контратакували, але всі вони завершувалися невдало. Зокрема тернополяни не реалізували вихід 3 у 2 — Грищенко у цьому епізоді не зумів обробити м’яч і втратив його. Натомість "Зірка" могла і подвоїти рахунок. Проте двічі "Ниву" рятував Мусієнко.

Другий тайм "Нива" розпочала активніше і могла швидко відігратись. Проте удар Керчу зі штрафного потягнув кіпер "Зірки". Загалом після перерви обидві команди не надто тішили місцеву публіку гострими моментами. У "Ниви" відзначитися міг Грищенко, але удар з розвороту йому не вдався. А постріл Левчика здалеку теж пройшов мимо. Врятувати нічию для гостей міг Яневич, який пробивав головою після кутового. Але захисник "Зірки" підстрахував свого воротаря та виніс м’яч з лінії воріт.

30 травня 2015. Кіровоград, стадіон "Зірка"

"Зірка" – "Нива" 1:0

Гол: Загальський (25)

"Зірка": Поштаренко, Допілка (Фатєєв 90), Мостовий, Лупашко, Щедрий (Бочкур 46), Бацула, Баранець Б, Кучеренко, Загальський (Кривошей 71), Акименко (Локтіонов 62), Ковальов

"Нива": Мусієнко, Гудак, Яневич, Емерсон, Донець, Керчу, Озарків, Сокуренко (Красномовець 60), Кухарук (Левчик 80), Грищенко, Кухарський

Попередження: Мусієнко, Гудак, Кухарський, Мостовий