Нічия "Ниви" та "Ковеля"

Сьогодні, 3 липня, третій товариський матч на навчально-тренувальних зборах провів футбольний клуб "Нива".

У Ковелі тернополяни зустрілися з учасником обласної першості Волині — ФК "Ковель-Волинь". Матч, до речі, був присвячений Дню міста Ковель, що буде відзначатися 5 липня. Сама ж гра завершилася нічийним результатом — 1:1. Відзначимо, що командам довелося грати під палючим сонцем, тому двічі під час гри судді робили нетривалу перерву.

На правах господарів, ковельські футболісти розпочали звітний матч активніше. В одній із перших атак гравець "Ковеля" виходив сам-на-сам з голкіпером "Ниви" на перегляді, але воротар зіграв блискуче у своєму штрафному майданчику, вибивши м’яч з-під ніг форварда. Всі спроби апелювати до арбітра були марними — воротар зіграв "чисто".

Ще кілька разів господарі поля намагалися вразити ворота "Ниви" після стандартів, але теж марно. "Нива", яка першу частину тайму провела доволі пасивно в атаці, чи не перший момент реалізувала. Керчу спершу вкинув м’яч з ауту, обігравшись з Волошиновичем, повернув тому м’яч, а Ростислав з правого флангу зробив ювелірну передачу у штрафний майданчик, де головою ворота "Ковеля" вразив Андрій Фаюк!

Забитий м’яч немов додав свіжих сил тернополянам і вони заволоділи ігровою ініціативою. Той же Керчу тричі загрожував воротам суперника дальніми ударами. Проте фортуна була на стороні ковельчан. Але на останніх хвилинах першого тайму господарі мали і свій момент, але удар гравця "Ковеля" просвистів над поперечиною.

На другий тайм у складі "Ниви" вийшли одразу 8 "свіжих" футболістів. І уже на перших хвилинах тайму Андрій Кухарук головою міг вражати ворота "Ковеля", але його удар пройшов вище воріт.

У відповідь ковельська команда спромоглася рахунок зрівняти. Після подачі з кутового гравці "Ковеля" не дозволили гостям вийти з оборони. М'яч підхопив один із центральних оборонців ковельчан і гарматним ударом вразив дальній кут воріт "Ниви".

Виривати перемогу тернополяни були зобов’язані уже наприкінці гри. Спершу Роман Гудак пробивав по воротах "Ковеля" з гострого кута та йому завадив захисник, який вибив м’яч вже із пустих воріт. Ще за кілька хвилин один з гравців "Ниви" на перегляді не влучив у ворота з близької відстані після подачі з кутового — м’яч пройшов вище.

Проте і господарі цього матчу могли покинути поле переможцями. Після осічки центральних оборонців футболіст "Ковеля" виривався на побачення з кіпером "Ниви". Але останній вдало зіграв на виході і ногою вибив м’яч подалі.

Отож, нічиєю із "Ковелем" "Нива" завершує перший цикл підготовки до нового сезону. Тепер у команди буде два дні відпочинку, після чого колектив знову продовжить підготовку.

3 липня 2015. Ковель, товариська гра

"Ковель-Волинь" – "Нива"

Голи: гравець "Ковеля" (60) — Фаюк (26)

Склад "Ниви":

1 тайм: Кухарук, Яневич, Захаревич, Фаюк, Волошинович, Керчу та п’ять потенційних новачків

2 тайм: Кухарук, Волошинович, Темерівський, Мучак, Гудак, Озарків, Кухарський та чотири гравці на перегляді (на заміну виходили Кохман та три гравці на перегляді)

Фото з матчу розміщені у ФОТОГАЛЕРЕЇ сайту.