Партнери

Будівельна компанія "Інвест Родина" працює на ринку будівельних послуг з 2006 року. Сьогодні‚ житло, яке будує "Інвест Родина" — це сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками‚ усі будинки передбачають індивідуальне опалення та обладнані комфортними ліфтами. Наші будинки — це не лише запорука якісного житла‚ а також чудові дитячі майданчики‚ затишна і озеленена прибудинкова територія. Віддавши перевагу будівельній компанії "Інвест Родина"‚ ви отримаєте надійного і відповідального партнера‚ компанію‚ яка орієнтується на довгострокову співпрацю‚ людей‚ готових втілювати нові проекти та розбудовувати рідне місто.

Спортивне екіпірування та взуття впливають на результат, самопочуття спортсмена і видовищність змагань. Для цього необхідні якісні речі іменитих брендів. Одним з них є компанія Jako. Офіційною датою заснування фірми вважають 1 листопада 1989 року. Зараз це потужний транснаціональний гігант, який має філії в Італії, Китаї, Мексиці, Гонконзі. Щодня над розробкою нових дизайнів, тестуванням матеріалів і пошуком нових технологій трудяться більше 1000 співробітників.

Компанія "Карпатські мінеральні води" є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більше ніж 15 років. Вода видобувається з двох артезіанських свердловин глибиною 90 метрів і проходить фільтрацію лише від механічних домішок, тому в ній збережені всі природні властивості. Хімічний склад підземних вод відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвого із загальною мінералізацією 0,45 г/літр.

Плануєте купити побутову, комп’ютерну чи цифрову техніку, смартфон або ж навігатор? Це все ви зможете знайти прямо зараз, в нашому Інтернет-магазині Largo. Заощаджуючи свій час та сили на відвідуванні безліч магазинів, ви можете замовити у нас телевізор, мікрохвильову піч, комп’ютер, ноутбук, смартфон, планшет, фотокамеру, холодильник та безліч інших корисних та необхідних товарів. Інтернет-магазин Largo діє по всій території України. А тому, незалежно де ви проживаєте, в Тернополі, в Львові, в Чернівцях, в Хмельницьку чи в Івано-Франківську, наша служба доставки привезе куплений вами товар за адресою, що буде вами вказана при оформленні замовлення. Окрім того ви можете завітати в наш виставковий зал, що розташований в місті Тернополі, по вулиці Князя Острозького, 14.

Компанія Viknar’off — один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Viknar’off — ми 15 років створюємо затишок. Вікна Viknar’off — обирай серцем!
м. Тернопіль, вул. Поліська, 13
0 800 50 53 52
office@viknaroff.com.ua

Торговий центр "Орнава" — це перший торговий центр області європейського рівня‚ що став переможцем конкурсу найкращий бізнес проект "Сходи до успіху" у 2003 році. ТЦ "Орнава" розташований на двох рівнях‚ торгова галерея — близько 100 магазинів у тому числі продуктовий супермаркет "Сільпо" загальною площею 5‚ 913 кв.м.
ТЦ "Орнава" спроектований в сучасному‚ витонченому стилі — це чудове місце для сімейного відпочинку та дозвілля.
Україна, м. Тернопіль, вул. Живова 15 А
тел. (0352) 43 42 10

Інформаційний сайт "Спорт Тернопільщини" - спортивний портал, який у повному обсязі висвітлює новини та події у спортивному житті тернопільської області. Своїм читачам ми пропонуємо своєчасне подання свіжих новин, анонсів подій та спортивних результатів.

FanDay – це тематичний футбольний сайт, на якому завжди можна знайти цікаву, корисну та актуальну інформацію.

Збільшимо дохідність вашої компанії, Знизимо втрати від податкових платежів, Проконсультуємо з питань поточної діяльності