Контрольний матч. "Львів" – "Нива" 2:2

Риску під другим навчально-тренувальним збором футбольний клуб "Нива" провів спарингом із командою УПЛ на легендарній "Україні" у Львові.

Багатий на гольові моменти поєдинок у підсумку завершився бойовою нічиєю, хоча набагато ближчими до перемоги були гості з Файного міста.

Тернополяни прицілюватися до воріт "Львова" почали зі стартових хвилин. Спершу Волохатий, а згодом Різник не влучили у ствір із вигідних позицій. Згодом пильність кіпера "левів" Пенькова перевірив Малащук — воротар з труднощами зумів приборкати м'яч.

Мабуть, перший удар у ствір воріт "Ниви" господарі провели у середині тайму. Ярослав Богунов перевірив пильність Механіва дальнім ударом — Максим був на місці.

Далі настав "зоряний" час пари Андріїв — Скакуна та Різника. У першому епізоді ця зв'язка спрацювала результативно — Скакун виконав передачу, а Різник вдало завершив вихід сам-на-сам із голкіпером, відкривши рахунок.

Незабаром ця ж пара знову організувала подібний випад. Але цього разу форвард "Ниви" пробив повз стійку. А наприкінці тайму вихід на побачення з воротарем львів'ян вдруге завершився взяттям воріт. Цього разу Андрій Різник вразив дальній кут воріт Германа Пенькова — 0:2 — перерва.

З початком другого тайму тернополяни намагались не збавляти обертів. По черзі воротам "Львова" загрожували Дедух та Кисленко, які вийшли на заміну. Згодом той таки Кисленко влучив у стійку, а на добиванні невдало зіграв Скакун.

Наприкінці матчу Василь Малик зробив ще ряд замін і малюнок гри відверто погіршився. Цим і скористалися суперники. "Львову" вистачило восьми хвилин, щоб звести матч внічию. Спершу гравець суперника відзначився точним ударом з лінії штрафної площі, а за кілька хвилин до фінального свистка один із опонентів розстріляв ворота Єрмолова після подачі з кутового.

За словами головного тренера "Ниви" Василя Малика, дане протистояння наочно показало, хто з гравців "Ниви" та новачків заслуговує надалі залишатися у команді, а з деким, цілком ймовірно, клуб попрощається.

Після поєдинку тренери надали підопічним декілька днів відпочинку. Старт третього збору запланований на 12 серпня.