Контрольний матч. "Карпати" Галич –"Нива" 3:1

Перший контрольний матч на першому тренувальному зборі жовто-зелені завершили поразкою від галицьких "Карпат".

Команда Ігоря Білана зіграла двома складами. У першому таймі на поле вийшли гравці, які мають діючі контракти із клубом. Вийнятком став лише Ярослав Кінаш.

Впевнений початок приніс тернополянам швидке взяття воріт. Кінаш відпасував на Проціва, який зробив подачу у штрафну площу номінальних господарів. Звідти Андрій Різник переправив м'яч у дальній кут воріт.

Незабаром той же Кінаш невпевнено зіграв поблизу власних воріт і це дозволило гравцям "Карпат" провести швидку контратаку, яка завершилась влучним ударом з-за меж штрафного від Деди — рахунок рівний. А за декілька хвилин до перерви нападник Віктор Хомченко вивів галичан вперед, вдало зігравши на випередження після подачі зі штрафного.

Після перерви наставник "Ниви" змінив склад. На поле вийшли Жупанський, Зінь, Мороз, Гатала, Волохатий, Кисленко та потенційні новачки. А за ходом тайму на поле вийшли ще чотири потенційні новобранці.

Наприкінці матчу "Нива" отримала право на пенальті. Гаталу захисник "Карпат" зупинив не за правилами у штрафній площі. Проте Роман Волохатий ударом з "точки" влучив у поперечину.

Відоме правило спрацювало й у цьому випадку. За кілька хвилин незлагоджені дії оборонців "Ниви" та голкіпера призвели до третього голу від Деди, який, ціною травми, оформив дубль.

Попри поразку, тренерський штаб жовто-зелених отримав порцію корисної інформації. Особливо це стосується потенційних новачків, дехто з яких покине розташування команди.

Нагадаємо, що наступний спаринг "Нива" теж проведе на львівському стадіоні "Школяр" 7 лютого. Суперником тернополян буде луцька "Волинь". Стартовий свисток пролунає о 14:00.