Контрольний матч. "Рух" – "Нива" 2:2

Бойовою нічиєю завершився передостанній контрольний поєдинок "Ниви" проти представника УПЛ — львівського "Руха".

Завдяки перерві, яка пов'язана із проведенням міжнародних матчів, тернополянам вдалось перевірити свої сили на фоні команди з еліти.

З перших хвилин поєдинку "Нива" застосувала на полі свій уже "фірмовий" пресинг. І уже на старті Козак небезпечно пробивав зі штрафного. Трохи згодом свої моменти не використали Різник та Гатала. Але у середині тайму нападник таки добився свого. Захисник "Руха" відпасував назад на голкіпера Паньківа, який віддав неточну передачу на Різника і Андрій одразу ж покарав суперників за необачність — 0:1.

Попри ігрову перевагу тернополяни втратили перевагу у рахунку. Після подачі з кутового жовто-зелені не зуміли одразу винести м'яч подалі від своїх воріт і цим скористався Карабін, пробивши з-під захисників — Механів був безсилим — 1:1.

До свистка на перерву "Нива" могла вдруге вийти вперед, але цього разу у дуелі Різник – Паньків переможцем вийшов другий.

Другий тайм активніше розпочали господарі. Свідченням тому вилучення Жупанського, який за межами штрафного майданчику сфолив проти Климчука та побачив перед собою червону картку. Незадовго після цього Механів, який повернувся на поле, знову пропустив від Карабіна. Цього разу гравець "Руха" у дотик замкнув фланговий простріл партнера — 2:1.

Пропущений другий гол став неабияким подразником для "Ниви". Тернополяни кінцівку гри провели у атаках і реалізували один із моментів. З лінії штрафного майданчика влучно у кут воріт пробив Роман Волохатий — 2:2.

Тернополяни продовжують підготовку до старту чемпіонського етапу Vbet UA Першої і за декілька днів проведуть анонсований поєдинок проти "Епіцентру".